Як обрати електронний майданчик для участі в земельних торгах

Земельні аукціони мали серйозний попит протягом останніх декількох років. Починаючи з липня 2021-го року ситуація стала ще більш цікавою, так як був запущений ринок землі. Відповідно, на електронних майданчиках стало з’являтися ще більше оголошень про продаж земельних ділянок, паїв й тих сільськогосподарських угідь, які раніше було заборонено продавати через накладений мораторій.

Варто зазначити, що коли мова йде про ринок землі, є конкретно визначені обмеження, які не дають можливості окремим організаціям купувати всю землю відразу. Наразі, діє закон, згідно якого в одні руки може продаватися не більше 100 гектарів землі. Якщо ж говорити не про фізичну особу, а про юридичні організації, то вони зможуть купувати близько 10 тисяч гектарів, але це стане доступно вже в 2024-му році.

Важливим моментом є те, що участь в аукціонах можуть брати лише громадяни України. Якщо говорити про організації, то вони також повинні бути зареєстровані на території держави, де діє сам ринок землі.

Більш детально саме про формат ви можете дізнатися, якщо перейдете за посиланням https://uub.in.ua/post/GolosuvannyazarinokzemlrealzatsyanaProzorroProdazh. Тут ви також можете задати питання технічній підтримці та проконсультуватися по тим моментам, які є для вас не зовсім зрозумілими.

На що варто звертати увагу при виборі майданчика?!

Обираючи акредитований сайт безпосередньо для участі в земельних торгах, вам потрібно звертати увагу на декілька основних моментів;

  • Принцип реєстрації – перевагу варто віддавати тим сервісам, де вам не буде запропонований довгий квест з величезною кількістю кроків при реєстрації;
  • Зручність та функціонал – важливо, щоб майданчик був простим в плані користування, але при цьому надавав широкий перелік фільтрів, можливість налаштування розсилки, аналітику та інші важливі можливості;
  • Прозорість – обраний вами сайт повинен надавати свої послуги легально і бути підключеним та акредитованим в системі ProZorro. Sale.

До числа таких сервісів можна сміливо віднести сайт uub.in.ua. Українська енергетична біржа завжди була одним з надійних та перевірених ресурсів, якому можна довіряти. Сьогодні, коли мова йде про хвилю аукціонів з продажу землі, такий сайт буде дійсно зручним і приємним у користуванні.