Де взяти актуальні ціни на кругляк вільхи в Україні

В лютому місяці минулого року було відкрито ринок недоробленої деревини. Ця подія стала можливою завдяки вольовому рішенню Кабінету Міністрів України та беззаперечно дієвій системі Прозорро, котра була впроваджена в Україні ще в 2016 році.

Відтепер, один із найкорумпованіших та ненадійних ринків приносить доволі вагомий дохід бюджету держави, а система, котра дозволяє контролювати всі процеси забезпечує учасників надійними угодами із доброякіснимиконтрагентами. Однак постає питання де взяти актуальну ціну на той чи інший товар необробленого лісу, щоб отримати максимальну вигоду та спрогнозувати майбутні торги.

Українська універсальна біржа – надійний партнер

Відповідь на це запитання дуже просте. Актуальна вартість на необроблену деревину є на електронних майданчиках, котрі мають право на реалізацію торгів цим ресурсом. Українська універсальна біржа – це саме такий майданчик і далі ми розповімо про це більш детально.

За 2020 рік, через товарні біржи було продано необробленої деревини на дуже велику суму. Щоб буди максимально точними, податкова вартість всіх угод принесла дохід в державний бюджет більше ніж 30 мільярдів гривень. За всю історію України таких податків не було сплачено ніколи.

А тепер тільки уявіть, що жодна із сторін цих онлайн-аукціонів не залишилась незадоволеною. Вони і податок сплатили, і продукцію реалізували і заробили грошей. Здається що це неможливу, чи не так? Однак аналітики були дуже вражені таким результатом, тому на кожному кроці тепер про це йде мова.

Українська універсальна біржа була однією із тих бірж, котрі виконували свої обов’язки сумлінно та довели, що їй можна довіряти. Окрім того, на онлайн-ресурсі завжди публікується вся актуальна інформація приводу вартості товарів, її учасників, результатів і дати наступного проведення торгів.

Саме безумовна відкритість визвала таку довіру до товарної біржи. Ознайомитись із кількістю учасників та активних продавців можна на сайті sale.uub.com.ua. Ця платформа забезпечувала цілий рік надійні продажі необробленого лісу та інших товарів, тому її обрали лідером на цьому ринку.

Як дізнатись про вартість кругляку вільхи на УУБ

Справа в тому, що відкриття нового ринку необробленої деревини вимагає обов’язкової реалізації цього продукту на товарних біржах. Вся інформації, котра проходить через них залишається у відкритому доступі. Таким чином, чи завжди можете її переглянути та приступати до торгів підготовленим.

Інший механізм продажу залишився та доступний кожному, але після того, як хоча б один раз ви проведете торги загальною сумою на 200 тисяч гривень. При цьому, об’єм продукції, зокрема кругляку вільхи, має становити не менше 150 кубічних метрів. Беручи участь на сайті УУБ, ви отримуєте найсучасніші механізми онлайн-аукціонів, надійних партнерів та впевненість у тому, що угода буде виконана на 100%.

Більш детально ознайомитись із процедурою купівлі-продажу необробленого дерева через Українську універсальну біржу можна за посиланням https://sale.uub.com.ua/news/ciny-na-kruglyak-vilqhy-na-prozoro-prodazhi. Вся інформація надана професіоналами та постійно доповнюється, у зв’язку із змінами та доповненнями у законодавстві.

Якщо ви вирішили скористатись наданою від уряду можливістю провести конкурентні та чесні торги, а також отримати максимально швидко та надійно обраний товар, то прямо зараз реєструйтесь на УУБ. Процедура дуже проста, не потребує спеціальних навичок, а якщо вам потрібно отримати консультацію, то спеціалісти підготували для вас відео-інструкцію.

Ознайомитися із матеріалом можливо на офіційному Ютуб каналі Української універсальної біржи. Переходьте туди прямо з веб-порталу електронного майданчика Прозорро.