Підстави для відмови в участі у тендерних торгах

Актуальність та популярність тендерних закупівель щодня тільки зростає. Це означає, що ще більша кількість учасників зацікавлені в тому, щоб спробувати свої сили в боротьбі за тендерне замовлення. 

Перше, що потрібно зрозуміти потенційному учасникові – це той момент, що він має однакові шанси зі всіма іншими користувачами. Сам формат торгів в ПроЗорро гарантує надання рівних умов для всіх користувачів.

Один з основних моментів, який потрібно взяти до уваги в першу чергу – це фактори, які можуть призвести до відмови учасникові і відхилення його заявки. Подібне явище є досить частим і навіть самі досвідчені користувачі допускають помилки, через які вони не мають можливості взяти участь в окремих тендерах.

Якщо ви бажаєте більш серйозно ознайомитись з основними моментами, що стосуються формату торгів, вам варто перейти за посиланням https://www.ueex.com.ua/eng/ueex/sections-council/representatives-electric-power.

Що може стати приводом для відмови в участі

Українська енергетична біржа – це сайт, який входить до переліку акредитованих в ПроЗорро електронних майданчиків. Це один з прикладів того, які саме майданчики варто розглядати для участі в електронних торгах.

Що стосується факторів, які можуть призвести до відмови в участі, то виглядають вони наступним чином:

  • Наявність в історії злочинів, пов’язаних з фінансовими операціями – причетність до корупційних схем є серйозним приводом для того, щоб відмовити користувачеві й не давати йому можливості брати участь в проведенні аукціону;
  • Проблеми з кримінальним кодексом та причетність до економічних правопорушень – це ще один серйозний фактор, який досить негативно в впливає на репутацію виконавця й значно знижує його шанси на те, щоб стати переможцем в боротьбі за тендер;
  • Наявність заборгованостей – тут мова йде саме про сплату обов’язкових платежів, до числа яких можна віднести податки й безліч інших форм збору, коли сплата коштів є справді важливою до виконання умовою;
  • Стан банкрутства – коли компанія знаходиться на стадії ліквідації, вона вже не має права подавати свою заявку на участь. Відповідно, якщо організатор дізнається цю інформацію, то даний фактор є серйозним приводом для того, щоб отримати відмову.

Це лише декілька основних і чітко прописаних підстав, які присутні в чинному законі про проведення публічних закупівель.

Що стосується інших факторів, то учасник може отримати відмову через надання неповного пакету документів неправильно оформленої заявки та за переліком інших моментів, які також можуть стати серйозним приводом для того, щоб не допустити користувача до участі в аукціону.

Саме тому, потрібно попередньо звертати увагу на всі ці моменти ій робити все можливе для того, щоб у замовника не було причин відмовляти користувачеві в можливості взяти участь у тендері.

Як підготуватися до аукціону з продажу необробленої деревини

Лісна сировина все ще є одним з досить цікавих напрямків в електронних торгах. Існує безліч користувачів, що справді зацікавлені в тому, щоб брати участь в таких закупівлях. 

Сама деревина може бути цікава меблевим підприємствам, будівельним компаніям, заводам та великій кількості інших підприємств. 

На сьогодні, досить аукціони з продажом необробленої деревини стали дуже популярними в Житомирі і подібна тенденція тільки набирає обертів.

Що стосується підготовки до участі в таких торгах, то тут потрібно брати до уваги відразу декілька моментів, а саме:

  1. Тип деревини – ви повинні впевнитися в тому, що обраний вами лот дасть можливість купити саме ту сировину, яка цікавить безпосередньо вас;
  2. Якість – ще одне ваше завдання полягає в тому, щоб визначити клас якості сировини. Більш того, потрібно впевнитися в тому, що вся партія відповідає зазначеним критеріям;
  3. Обсяги – перед тим, як подавати заявку для участі в торгах, варто переглянути, наскільки великою є обрана вами партія та чи підходить ця кількість безпосередньо для ваших потреб;
  4. Ціна – це ще один важливий фактор і учаснику потрібно з самого початку ознайомитись з ціновою політикою й порівняти вартісні показники на різних аукціонах.
  5. Географічне положення – це один з ключових моментів, тому як окрім перемоги в торгах, сировину потрібно ще якимось чином доставити до конкретного місця, що може стати досить затратною процедурою.

Це лише декілька моментів, що стосуються безпосередньо участі в торгах необробленою деревиною.

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації, то вам варто скористатися технічною підтримкою обраного вами електронного майданчика. Це один з найбільш зручних та ефективних інструментів, що дозволить вам швидко отримати відповіді на питання, які вас цікавлять.