Як знайти ортодонта

Ортодонтія – це спеціальність стоматології, яка займається виправленням неправильного розташування зубів та щелеп. Криві зуби, аномальний прикус – це серйозні проблеми, які впливають на наш естетичний вигляд та можуть збільшити ймовірність карієсу та зносу зубів. Більшість ортодонтичних пацієнтів – це діти та підлітки, але ортодонтичне лікування може застосовуватися і до дорослих.

Якщо ви шукаєте ортодонта для дитини, то варто спершу перевірити категорію хороший детский стоматолог черкассы. Це дозволить вам знайти найкращих спеціалістів.

Коли слід вдаватися до ортодонтичного лікування?

Ортодонтичне лікування застосовується, якщо у пацієнта криві зуби, аномальний прикус або подразнюючі міжзубні щілини. Ортодонтичне лікування покращує естетику обличчя, в деяких випадках допомагає успішно відновити порушені функції мови, ковтання та жування, а також запобігає майбутнім проблемам зі здоров’ям. Ортодонтичне лікування проводиться за допомогою зубних пластин, металевих або керамічних брекетів та ортодонтичних кап.

Металеві брекети

Традиційні металеві брекети є популярним вибором серед пацієнтів. Виготовлені з нержавіючої сталі, вони міцні та ефективні у своїй роботі. Металеві брекети трохи дешевші, ніж альтернативні, але більш привабливі керамічні брекети. Хоча металеві брекети значно покращилися в порівнянні зі своїми попередниками, їх, як і раніше, добре видно при посмішці, тому не всі люди вирішуються на таке лікування. При носінні традиційних брекетів ви повинні відвідувати свого ортодонта раз на місяць для корекції.

Керамічні брекети

Керамічні брекети менш помітні і естетичніші, ніж традиційні металеві брекети. І керамічні брекети, і дріт, що з’єднує їх, зроблені з білуватого, напівпрозорого фарфору, що нагадує колір здорових зубів. Такі брекети набагато важче помітити з першого погляду, і їх зазвичай вибирають люди, котрим носіння металевих брекетів візуально неприйнятне. При носінні керамічних брекетів їх необхідно коригувати раз на місяць.

Випрямлення зубів, ортодонтичні капи

Ортодонтичне лікування з використанням прозорих ортодонтичних кап є чудовою альтернативою брекетам. Під час такого лікування на зуби надягають прозорі капи. Як і брекети, вони підштовхують зуби у бажане становище. Ці капи необхідно змінювати кожні два тижні, протягом яких відбувається випрямлення зубів. Сьогодні ця технологія — найзручніший, майже непомітний спосіб випрямити криві зуби та виправити аномальний прикус.

Дослідити всі доступні варіанти та дізнатися вартість випрямлення зубів вам допоможе стоматолог дитячий черкаси. На даний момент є оптимальні способи позбавити вас проблем з нерівними зубами, до того ж самі методики активно розвиваються і стають куди більш підходящими для кожного пацієнта, незалежно від його цілей та запитів. Тому вам варто вивчити це питання більш детально і вже потім робити певні висновки щодо вибору методики, котра буде найбільш цікавою.